• CEZA HUKUKU

   CEZA HUKUKU

   Savunmanın kutsallığına önem veren bizler ceza yargılamasındaki stratejimizi güçlü bir perspektifle inşa etmekteyiz.

  • TİCARET VE ŞİRKETLER HUKUKU

   TİCARET VE ŞİRKETLER HUKUKU

   Şirketler Hukuku kapsamında verilen hizmetlerimiz Ticaret Hukuku Mevzuatı kapsamında dava öncesi, dava süreci ve dava sonrasında her türlü uyuşmazlığın çözümünü karşılayacak şekilde çeşitlilik göstermektedir.

  • SORUMLULUK VE TAZMİNAT HUKUKU

   SORUMLULUK VE TAZMİNAT HUKUKU

   Sorumluluk ve Tazminat Hukukunun asli görevi, hukuka ve ahlaka aykırı fiiller sonucunda kusurlu veya kusursuz olarak bir tarafın diğer bir tarafa verdiği maddi ve manevi zararların kapsamını belirlemek ve bu zararları tazmin etmektir.

  • İCRA VE İFLAS HUKUKU

   İCRA VE İFLAS HUKUKU

   Sta Hukuk Bürosu olarak, alacak hakkının elde edilmesinde hukuki yolların etkin bir şekilde kullanılmasını sağlayarak profesyonel İcra ekibimizle alacaklı müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

  • TÜKETİCİ HUKUKU

   TÜKETİCİ HUKUKU

   STA Hukuk Bürosu olarak, tüketicilerin mal ve hizmet alımlarında yaşadıkları uyuşmazlıkları, hak kayıplarını ve ekonomik güvenliklerini, piyasa koşullarına ve sektörel bazlı koşullara hakim olarak hukuki zeminde koruma altına almaktayız.

  • İNŞAAT HUKUKU

   İNŞAAT HUKUKU

   STA Hukuk Bürosu bünyesinde, İnşaat yapım sürecinden satış sürecini de kapsayan uyuşmazlıklar hakkında önleyici ve çözüm odaklı çalışmalar yaparak, inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlere, yatırım ve kullanım amaçlı gayrimenkul satın alan kişilere ve arsa sahiplerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

  • KİRA HUKUKU

   KİRA HUKUKU

   Borçlar Kanunu’nun kiraya ilişkin hükümleri ile İcra ve İflas Kanunu’nun tahliyeye ilişkin hükümlerinin uygulaması ve bu hükümlerden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü konusunda kiraya veren ve kiralayan taraflara hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

  • İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

   İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

   İş Kanunu sadece işçilerin haklarını korumakla kalmayıp işverenin ekonomik durumu ve yatırım gücüne zarar vermeyecek şekilde de düzenlenmiştir

  • BİLİŞİM HUKUKU

   BİLİŞİM HUKUKU

   Bilişim Hukuku, çağın getirdiği yenilikler doğrultusunda son zamanlarda sıkça yargıya taşınan ve hukuksal uyuşmazlıkların süregeldiği bir hukuk dalıdır.

  • KIYMETLİ EVRAKLAR HUKUKU

   KIYMETLİ EVRAKLAR HUKUKU

   Ticari hayatın vazgeçilmez unsuru olan Kıymetli Evrak Hukukunda, işletme ve ticari şirketlere kıymetli evrağın düzenlenmesi, kullanılması ve uyuşmazlığı hakkında hukuki danışmalık yapmak ve avukatlık hizmeti sunmak üzerinde durduğumuz en önemli hususlardır.

  • TIP HUKUKU

   TIP HUKUKU

   Bu ve buna benzer davalara sebebiyle bizlerde yeni gelişen Tıp Hukuku alanında ciddi çalışmalar yapmaktayız. Bu alanla ilgili yaptığımız çalışmaların basına yansımalarını “Basında Biz” köşemizden takip edebilirsiniz.

  • AİLE HUKUKU

   AİLE HUKUKU

   Hukuk Yargılamamızda, Aile Hukuku’na ilişkin çokça karşılaşılan hukuksal uyuşmazlıklar ise; miras paylaşımları, mal rejimlerinin tasfiyesi, nafakanın ödenmemesi ve boşanma süreçleridir.

© Copyright 2017 STA Hukuk by STA